Ексміністр закордонних справ закликав припинити будь-які перемовини з країною-агресором

Дискусія про формулу Штайнмаєра, вважає Клімкін, відволікає та нікуди не веде.

Об этом сообщает tolkochto.in.ua со ссылкой на СМИ.

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що в Україні явно не вистачає відкритої та чесної дискусії щодо формули Штайнмаєра. Лише після цього можна буде проводити які-небудь перемовини з Росією, передають Патріоти України.

Як наголосив Клімкін, нинішня дискусія про формулу Штайнмаєра, що виникла в Україні, відволікає та нікуди не веде, тому час її припинити. "Просто не слід "одягати нам її на голову". Важливою є відкрита та чесна дискусія, куди, коли та для чого ми рухатимемось, її нам явно не вистачає. Спочатку дискусія – потім переговори з РФ, не навпаки", – заявив він.

Час припинити дискусію про формулу Штайнмаєра-вона відволікає і нікуди не веде. Просто не слід "одягати нам її на голову". Важлива відкрита та чесна дискусія, куди, коли і для чого ми рухатимемось, її нам явно не вистачає. Спочатку дискусія-потім переговори з РФ, не навпаки
— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) October 5, 2019

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/eksministr-zakordonnykh-sprav-zaklykav-prypynyty-bud-iaki-peremovyny-z-krainoiu-ahresorom-298198.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя