“Вова все перевіряє”: Кравець злила подробиці про роботу Зеленського у “Кварталі 95”

Президент України Володимир Зеленський досі ретельно вичитує всі сценарії та жарти студії “Квартал 95”. Об этом сообщает uarunews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У цьому зізналася зірка проєкту, а також учасниця шоу “Танці з зірками” Олена Кравець в інтерв’ю програми “Світське життя” з Катериною Осадчою.

Зокрема, телеведуча спитала, як впливають і чи заважають дружні стосунки з родиною глави держави.

“По-перше, Вова все перевіряє. Він вичитує тексти. По-друге, ну ми ж думаємо, що говоримо. Це дуже цікаво. Мені здається, такого не було ще ніколи. Цікаво, коли тобі через роботу треба пародіювати свою ж подругу”, – сказала вона.

Кравець також додала, що у взаєминах із Зеленським нічого не змінилося з моменту, як його обрали президентом.Він навіть досі підписаний у неї в телефонній книзі, як “Вовка”. За словами “першої леді Кварталу”, глава держави попросив своїх колишніх колег телефонувати йому щодо промов, які виголошує, адже він збирається повернутися до свого колективу після закінчення терміну.

“На День Незалежності я його набрала, щоб сказати, що дуже класна промова, з комком у горлі. А він каже: “Будь ласка, телефонуйте мені. Я хочу залишатися на землі, і я ж через п’ять років планую повернутися”. Він, до речі, не покинув жодної спільноти. Тобто в соцмережах, де спільнота “Кварталу 95″, він там є, іноді щось навіть пише”, – додала вона, попросивши Зеленського вплинути на ремонт ліфта в її будинку.

Читайте також: 8 вересня – день ангела святкує Наталія! Хай ваш Ангел дарує вам таке ж світле життя як ваше ім’я, оберігає вас та здійснює мрії!

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/101510”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя