Укрзалізниця збирається скоротити половину адміністративного складу в 2020 році


В Укрзалізниці повідомили, що протягом 2020 року скоротять 40-50% адміністративного персоналу. Також компанія продасть непрофільні активи

Про це повідомив член правління Укрзалізниці Желько Марчек, передає прес-служба компанії. Об этом сообщает luganskallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Водночас у компанії спростовують інформацію про те, що Укрзалізниця планує скоротити 120 тис. робочих місць. Так, у компанії зазначають, що кількість виробничих посад навпаки зросте.

“Укрзалізниця платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, непов’язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас сплачувати комунальні послуги й податок на землю. У той час, коли з 200 об’єктів соціальної сфери прибутковими є лише 10. Отже, активів, які не стосуються колій, рухомого складу та засобів зв’язку нам доведеться позбутися”, — повідомив Марчек.

В Укрзалізниці сподіваються, що після проведення оптимізації персоналу та продажу зайвих активів зарплати тих працівників, що залишаться працювати в Укрзалізниці, мають зрости.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/ukrzaliznycya_zbyrayetsya_skorotyty_polovynu_administratyvnogo_skladu_v_2020_roci”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя