Діти, які не мають братів та сестер, частіше страждають на ожиріння – дослідження

Дослідження Об этом сообщает bt-women.in.ua со ссылкой на СМИ.

Діти, які є єдиними у сім’ї, мають вищий ризик ожиріння ніж ті, котрі мають братів чи сестер. Це, ймовірно, пов’язано з більш шкідливими звичками у харчуванні "самотніх" дітей у порівнянні з дітьми з багатодітних родин, йдеться у новому дослідженні американських вчених, пише CNN.

"Попри те, що розмір вибірки був невеликим, і дослідження не могло встановити причину та наслідки, все-таки спостерігається цікавий момент, який нам потрібно краще зрозуміти", – сказала педіатриня Наталі Мут.

Науковий співробітник Центру біомедичних досліджень Університету штату Луїзіани Крахт Челсі пояснює такі результати у відмінній кількості приготування їжі та відсутності нездорового харчування.

"Коли у вас кілька дітей, ви готуєте дещо більше їжі. Так, у багатодітних родин більше їжі. Водночас, ці діти, ймовірно, вживають менше фаст-фуду", – припустив Крахт.

Мут запропонувала й іншу ймовірну причину, пов’язану, насамперед, з тим, що єдині діти в родині вживають більше їжі та вони менш активні, оскільки не мають з ким гратися.

Водночас, дослідники виявили, що матері, котрі мають одну дитину, більш схильні до ожиріння.

"Ми знаємо, що ожиріння сильно пов’язані всередині сімей, тому таким чином цілком можливо пояснити різницю у цьому дослідженні", – сказала Мут.

За її словами, науковці наразі намагаються встановити точні причини таких результатів дослідження.

Педіатриня радить батькам, котрі мають одну дитину, запобігти появі у неї надмірної ваги, звертаючи особливу увагу на створення "здорових й активних домашніх умов".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

hromadskeДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573048691-diti-yaki-ne-mayut-brativ-ta-sester-chastishe-strazhdayut.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя